معرفی دریاچه چورت ساری و راهنمای سفر به آن

یکی از جذابیت هایی که در دریاچه بزرگ چورت می توانید مشاهده کنید وجود اکوسیستم آن است و وجود درختان سرسبز و انبوه آن را به یک مکان مناسب برای اسکان گردشگران تبدیل کرده است. همچنین وجود ماهیان در دریاچه چورت موجب شده است تا گردشگران سرگرمی بی نظیری داشته باشند و از طبیعت این دریاچه لذت ببرند. 

 دریاچه تماشایی چورت

معرفی دریاچه چورت سازی و زیبایی های آن

این منطقه روستایی دارای گونه های از ماهیان است که در آب های دریاچه رشد کرده اند و مدت ها است که از دریاچه های گوناگون به این دریاچه منتقل شده اند و در حال تکثیر و رشد هستند. شکل ظاهری و اصلی این دریاچه بیضی شکل است و میزان بارش این منطقه نیز متغییر است به همین دلیل عمق این آب نیز ثابت نخواهد بود.

شاید یکی از جذابیت هایی که بیشتر گردسگران در دریاچه ها دوست دارند تجربه کنند لذت آب تنی باشد که در فصل تابستان می توانند تجربه ای خود در دریاچه چورت داشته باشند.

مکان های دیدنی دریاچه چورت

وجود درختان انبوه و هوای مه آلود فضایی بی نظیر و آرامش بخش را برای شما به همراه دارد که می توانید از آن نهایت لذت را ببرید.

یکی از لذت هایی که بیشتر گردشگران در این منطقه آن را دوست دارند سکوت حاکم بر نواحی اطراف این منطقه است که شما را برای ساعت ها از شلوغی و اضطراب زندگی شهری دور خواهد کرد و با فکری باز و خیالی آسوده می توانید از روز و طبیعت اطراف خود لذت ببرید.

دریاچه متفاوت چورت

مسیر اصلی سفر به دریاچه مسیری خاکی و پر از طبیعت های زیبا و تماشایی است و با عبور از این جاده و شنیدن صدای پرندگان از دنیای اطراف خود دور خواهید شد و مناظری رویایی را مشاهده خواهید کرد.

اینگونه از مناظر به لحاظ توریستی برای گردشگران خارجی نیز دارای جذابیت بسیار است زیرا اینگونه از مناظر در کمتر جایی دیده می شود و برای هر فردی لذت بخش است.

از جمله درختانی که در این نواحی به فراوانی یافت می شود درختان ازگیل، پونه، گردو و آویشن هستند و رایحه ای خوب را در هوای پخش خواهند کرد.

دریاچه سرسبز و جذاب چورت

مسیر رفت و آمد:

مسیری که به دریاچه چورت ختم می شود از جاده ساری و کیاسر می باشد که در فاصله ۳۵۰ کیلومتری از شهر تهران است و در یک جاده خاکی و در روستای چورت واقع شده است.

برای اینکه سفری راحت و ایمن داشته باشید بهتر است قبل از سفر اطلاعات مفیدی درباره این منطقه و نحوه دقیق سفر به آن را بدانید تا با خیالی آسوده سفری ایمن داشته باشید.

The post معرفی دریاچه چورت ساری و راهنمای سفر به آن appeared first on آرگا.